ŠAPIĆ SA GRAĐANIMA: U svakom parku u Beogradu trebalo bi da postoji poseban deo ograđen za kućne ljubimce

Новости онлајн

03. 03. 2022. u 14:28

U SVAKOM parku u Beogradu trebalo bi da postoji poseban deo ograđen za kućne ljubimce i mislim da bi to mnogo značilo svim građanima, jer ne verujem da postoji normalan čovek koji ne voli životinje, poručio je Šapić.

ШАПИЋ СА ГРАЂАНИМА: У сваком парку у Београду требало би да постоји посебан део ограђен за кућне љубимце

Foto: SNS

- Ima onih ljudi koji ih manje vole ili ih se prosto boje. Zato ćemo pokušati da uvedemo „pet zonu“ kao jedan od standarda u parkovima. Sa druge strane, potrudićemo se da rešimo pitanje pasa lutalica, da na ulicama nemamo više pse o kojima niko ne brine - poručio je prvi na listi „Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve“ Aleksandar Šapić. 

Foto: SNS

Istakao je da bi trebalo podići standarde i u azilima i obezbediti dobre uslove u kojima psi mogu da nastave normalan život, kako bismo otklonili rizik da pas koji je napušten, promrzao ili bolestan, dođe u situaciju da ugrozi nekog na ulici.

- Moramo prvo da rešimo pitanje azila, da li pravljenjem novih ili proširivanjem kapaciteta postojećih. Takođe, insistiraćemo na primeni zakona po kome svaki pas mora da bude sterilisan, čipovan, kao i da samo zvanično registrovane odgajivačnice mogu da se bave odgajanjem pasa - zaključio je Šapić.

BONUS VIDEO: 

ŠAPIĆ PORUČIO: Voleo bih da u naredne četiri godine u Beogradu uradimo između 80 i 100 parkova

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (1)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)