VUČIĆ SA FON DER LAJENOVOM: U vili "Mir" sa šeficom EK o situaciji na KiM i evrointegracijama
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon Derlajen u vili "Mir"
Foto instagram buducnostsrbijeav
Teme razgovora trebalo bi da budu i situacija na Kosovu i Metohiji, evropske integracije Srbije, prenosi RTS. Izjave za medije večeras nisu predviđene.
Fon der Lajenova bi sutra trebalo da se sastane sa premijerkom Anom Brnabić.
Fon der Lajen će ujutru zajedno sa predsednikom Vučićem učestvovati u pokretanju projekta na železničkom Koridoru 10.
Planirano je da predsednica EK prisustvuje i potpisivanju ugovora za rehabilitaciju deonice na Auto-putu mira (Niš-Priština), koji se radi uz finansijsku podršku Evropske unije.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (29)