SPECIJALCI ROSU IH PRETUKLI DOK SU PRIPREMALI DRVA: Poznato stanje napadnutih Srba na Brnjaku
DIREKTORKA Doma zdravlja u Zubinom Potoku Tatjana Vlašković kaže za "Novosti" da su u ovu ustanovu dovezeni Dragiša Vlašković i Zoran Tomović, koje su oko 11 časova kod administrativnog prelaza Brnjak pretukli kosovski specijalci.
Foto: Kosovo onlajn
Ona navodi da su pretučeni Srbi uznemireni, da se žale na bolove u predelu grudnog koša, a da je teže povrede zadobio Dragiša Vlašković, koji je ispljuvavao krv, ima povrede jezika, kao i otok kolena. Dr Vlašković nam kaže da će povređeni, čim se njihovo stanje malo stabilizuje, biti prebačeni na dodatne preglede u KBC u Kosovoskoj Mitrovici.
Jovan Takov je, takođe, bio na meti prištinskih specijalaca, ali on nije zadobio ozbiljnije povrede, pa mu nije ni ukazivana lekarska pomoć.
Prema nezvaničnim saznanjima, trojica Srba su pripremala drva za ogrev nadomak administrativnog prelaza Brnjak kada su ih specijalci napali.
BONUS VIDEO: DESETINE KAMIONA ČEKA NA JARINjU: Veliki broj pripadnika Rosu na administrativnom prelazu
Preporučujemo
NAPADNUTI SRBI NA BRNjAKU: Specijalci napali tri muškarca, jedan teško povređen
23. 09. 2021. u 11:57
DRAMA NA BRNjAKU: Pripadnici ROSU napali Srbina, reagovao KFOR (VIDEO)
22. 09. 2021. u 15:14
POVEĆAVA SE BROJ OKUPLjENIH SRBA NA JARINjU: Helikopteri Kfora nadgledaju situaciju
22. 09. 2021. u 10:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (2)