Novi incident u Trampovom golf klubu na Floridi

Tanjug

07. 01. 2020. u 23:54

Kako prenosi AP, koji podseća i da je obezbeđenje američkog predsednika na njegovim posedima pojačano posle ubistva iranskog generala Kasema Sulejmanija, incident se dogodio u ponedeljak uveče po lokalnom vremenu

Нови инцидент у Трамповом голф клубу на Флориди

Foto: Tanjug/Photo/Andrew Harnik

U klubu predsednika SAD Donalda Trampa u Mar a Lagou na Floridi dogodio se incident koji istražuje američka tajna služba, saopštile su lokalne vlasti, koji nisu precizirale kakav se tačno incident dogodio.


Kako prenosi AP, koji podseća i da je obezbeđenje američkog predsednika na njegovim posedima pojačano posle ubistva iranskog generala Kasema Sulejmanija, incident se dogodio u ponedeljak uveče po lokalnom vremenu.


Asošijejted pres navodi da podaci policije u Palm Biču ukazuju na to da su njeni pripadnici bili pozvani da u ponedeljak uveče pomognu agentima tajne službe u vezi sa incidentom, ali dodaje i da je većina policijskih izveštaja redigovana, tako da nije moguće doći do više detalja, uključujući, kako dodaje AP, "i ime osobe koja je kontaktirana".


AP dodaje da predsednik i njegova porodica nisu u ponedeljak uveče bili u golf klubu Mar a Lago na Floridi, gde su proveli dve sedmice i napustili ga u nedelju.


Mar a Lago je bio poprište još najmanje tri incidenta u proteklih 14 meseci, a u dva incidenta su bili umešani kineski državljani koji su fotografisali klub bez dozvole i u njega ušli neovlašćeno, unevši brojnu elektronsku opremu, podseća AP.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)

pa sta se to nas tice,braco moja?!!!!

08.01.2020. 10:45

Zavrsite vec jednom sa vestima sa okupirane teritorije,koju su,okupatori i kolonizatori,prozvali "AMERIKA"!TO NIJE "NJEGOV GOLF TEREN"!I to nije vest koja se tice Srbije!U naslovu do ovoga,stoji naslov,gde se nas Predsednik,pravda za "ratne zlocine"!!!???Da puknes od smeha!Zamislite,Englez ga optuzuje za "ratne zlocine"????Naravno,ne njega licno,ali njegov narod...A ovaj iz "Amerike",uporno mase desnim kaziprstom....Preteci..I nikako da se umori!Preslo u naviku.Ser.. se na "njegov teren za golf!