Uhapšen zbog sumnje da je devojku silovao i podvodio drugima
22. 06. 2018. u 15:39
Policija u Valjevu uhapsila je M. R. (31) iz Lajkovca, M. K. (43), J. M. (24) i M. I. (22) iz Mionice, jer su osumnjičeni za trgovinu ljudima. Uz to, M. R. je osumnjičen i za silovanje
Ilustracija
Foto: M. Labudović
M. R. se tereti da je u noći između 26. i 27. maja u jednoj vikendici u okolini Lajkovca 21-godišnju devojku iz Lazarevca primorao na seksualne odnose. Sutradan, koristeći teške okolnosti u kojima ona živi, devojku je primorao na seksualne odnose sa trojicom muškaraca iz Mionice, od kojih je, sumnja se, za to uzeo novac.
Pročitajte još - Omamio devojku, pa je silovao?
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Valjevu određeno im je zadržavanje do 48 časova. Uz krivičnu prijavu, biće privedeni nadležnom tužiocu, saopštila je Policijska uprava u Valjevu.
KIMI RIKONEN
22.06.2018. 16:04
UNISTAVATI OD BATINA OLOSA .SADA NJEGA POD PESNICE BI PODVODIO JA NJEGA NA SAT VREMENA PO POLA SATA .
Komentari (1)