DETALJI PLJAČKE VLASNIKA „KNEZ PETROLA”: Knežević ispričao za „Novosti” šta se desilo
SRĐAN Knežević, vlasnik “Knez petrola” potvrdio je za "Novosti" da su razbojnici danas oko 17:30 upali u njegovu kuću.
Foto: Printskrin
Knežević je za "Novosti" izjavio da je on, kada se desila krađa, bio kod majke i sestre na slavi koju su obeležili u porodičnom krugu jer mu je skoro umro otac, pa nisu zvali goste.
Kako nam je rekao, kada je ušao u kuću zatekao je premetačinu.Te da su najverovatnije tipovani, jer su pljačkaši upali kada nije bio u kući.
Podsetimo, iz njegove kuće su odneta dva sata marke roleks i 100.000 evra.
Preporučujemo
DEJAN I RADOVAN RANjENI U DEČANIMA: U pucnjavi povređeni dvojica Srba i Albanac
13. 01. 2026. u 10:44
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (6)