OPRAVDAO JE OČEKIVANJA: Muzeti je u životnoj formi
LORENCO Muzeti i Fransis Tijafo će odmeriti snage u četvrfinalu Rolan Garosa.
FOTO: Tanjug/AP/Alessandra Tarantino
Italijan je još jednom potvrdio da nivo tenisa koji je prikazivao ove sezone nije bio slučajnost.
Lorenco je i u Parizu nastavio sa dobrim partijama, nije dozvolio da ga protivnici iznenade i zasluženo se našao u četvrtfinalu.
U prva dva kola nije izgubio set, ali kasnije jeste po jedan od Marijana Navonea i Holgera Runea.
Ipak, za Amerikanca možemo reći da je neočekivano u ovoj fazi, jasno je da on nije igrač koji blista na šljaci.
Verujemo da Muzeti neće propustiti priliku da se plasira u polufinale grend slema.
NAŠ TIP: Muzeti - Tijafo 1-1 (kvota 1,47)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
ZENIT JE VRATIO IZGUBLjENO: Moskovljani žele da poravnaju rezultat
03. 06. 2025. u 09:20
KNEŽEVI SUSPENDOVALI NAJBOLjEG: Monako bez Džejmsa juri finale
03. 06. 2025. u 09:00
ROLAN GAROS: Kraj za Amerikance, još jedan težak ispit za Švjontekovu...
03. 06. 2025. u 08:30
LjUDI ŠOKIRANI SCENOM NA RTS-U: Umesto zastave Srbije - OVO! A evo kako je skandal objasnio Javni servis!
Srbija i Španija igraju veliki derbi 2. kola Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026 čiji je domaćin Beograd, ali pred taj meč još se ne smiruju strasti od onoga što se desilo na debiju "delfina" na ovom šampionatu, kada su igrali protiv Holandije.
12. 01. 2026. u 16:50
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
ODUŠEVILA RUSIJU: Ukrajinka posle finala javno ponizila Arinu, a kada su se reflektori ugasili Sabalenka je uradila - ovo
ARINA Sabalenka ne samo da je odbranila titulu na VTA turniru u Brizbejnu, već je tom prilikom beloruska teniserka oduševila i svoju zemlju, ali i Rusiju - sa čijim teniserkama i ona nastupa bez državnih obeležja otkako je počeo rat u Ukrajini, odnosno "Specijalna vojna operacija", kako to Ruska Federacija zove.
12. 01. 2026. u 16:25
Komentari (0)