POSREĆILO MU SE: Britancu se pružila druga prilika
KAMERON Nori i Kristofer O Konel će imati obračun u prvom kolu Rima.
FOTO: Tanjug
Britanac već dugo ne igra svoj najbolji tenis i kartu do velikih turnira traži preko kvalifokacija.
U Rimu nije uspeo da ih prođe, u prvom kolu je savladao anonomnog Italijana, a zatim je nakon tri odigrana seta poražen od Dušana Lajovića.
Ipak, kofere nije spakovao. Jan-Lenard Štruf je odustao od takmičenja i on je izvučen kao srećni gubitnik.
Danas će odigrati rasterećenije jer je i sam svestan da je trebao da otputuje kući.
Naša procena je da će savladati današnjeg rivala.
NAŠ TIP: O Konel - Nori 2 (kvota 1,58)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
TIP IZ VEČNOG GRADA: Hamad ima lak zadatak na startu turnira
07. 05. 2025. u 12:40
NIKOLA JOKIĆ SE PITA ZA SVE: Denver želi da uništi Oklahomu
07. 05. 2025. u 09:20
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
MISTERIOZNA PORUKA VLADANA MILOJEVIĆA! Evo šta je trener Crvene zvezde rekao posle novog poraza, i to opet od Vojvodine!
Crvena zvezda i Vojvodina odigrali su derbi kola Superlige Srbije u fudbalu, a nakon njega, strateg aktuelnog šampiona naše zemlje, Vladan Milojević, na sebi svojstven način je sumirao utiske.
07. 12. 2025. u 19:15
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Komentari (0)