SAMO JE PITANJE VREMENA KADA ĆE PREUZETI LIDERSKU POZICIJU: Tim iz "zelenog grada" na lakom zadatku
BOSTON će ugostiti Čikago u noći između četvrtka i petka.
Foto: Profimedia
Seltiksi su ostvarili dve rutinske pobede u prethodna dva kola i sada imaju skor 21-5.
"Čarobnjake" su savladali u Vašingtonu s rezultatom 98:112, a prvi strelac tima bio je Džejson Tejtum sa 28 postignutih poena.
Boston ima najkvalitetniju ekipu na istoku i samo je pitanje vremena kada će preuzeti prvu pozciju od Klivlenda.
Sa druge strane, Bulsi su do 12. trijumfa u regularnom delu stigli tako što su savladali Toronto reptorse (121:122).
Naša procena je da će tim iz "zelenog grada" rutinski odraditi posao.
NAŠ TIP: H1 -11,5 (kvota 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
PROLEĆE U EVROPI? TSC ima priliku da se prvi put nađe u nokaut fazi evropskog takmičenja
19. 12. 2024. u 09:31 >> 09:31
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.
04. 12. 2025. u 13:20
KAKAV POTEZ! Evo šta je Nemanja Radonjić uradio nakon što ga je Zvezda odstranila iz takmičarskog tima
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda prilično su burne.
03. 12. 2025. u 19:35
FUDBALSKI SVET OVO NE PAMTI! Vanja Milinković Savić oborio svetski rekord
Srpski golman je odveo Napoli u četvrtfinale Kupa Italije tako što je u penal seriji protiv Kaljarija najpre postigao gol u sedmoj seriji, a potom odbranio udarac Luvumba u 10. seriji.
04. 12. 2025. u 11:36
Komentari (0)