MOMAK IZ TEKSASA IMA NEVEROVATNE FIZIKALIJE: Šorter poseduje veliki individualni kvalitet!
ŠENON Šorter je takođe naš izbor.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Splićani su ove sezone odigrali nekoliko zaista kvalitetnih partija, a posebno se pamti ona iz Beograda kada su srušili Partizan rezultatom 67:74.
Izabranici Slavena Rimca trenutno zauzimaju devetu poziciju na tabeli, a u dosadašnjem delu prvenstva upisali su 10 pobeda i 12 poraza.
Šorter je prvi strelac ekipe sa 15,6 poena u proseku. Amerikanac poseduje veliki kvalitet i posebno je dobar u igri 1 na 1.
Momak iz Teksasa je izuzetno fizički snažan i to neretko zna da iskoristi.
Šenon i te kako ume i da razigrava ekipu, u proseku ima 4,4 dodavanja i prvi je asistent.
Verujemo da će večeras prebaciti granicu poena.
NAŠ TIP: Šorter +17,5 (kvota 1,85)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
"RATNICI" SU SLAVILI U "VELIKOJ JABUCI": Njujork je vratio samopouzdanje!
18. 03. 2024. u 08:53
KLUB IZ NOVOG MESTA VODI BITKU ZA OPSTANAK: Splićani jure plej-of!
18. 03. 2024. u 07:43
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Transfer zemljotres! Arsenal hoće da kupi fudbalera Crvene zvezde, milioni stižu na Marakanu?! (VIDEO)
Fudbalski klub Crvena zvezda mogao bi ovog leta da zabeleži istorijski transfer i zaradi "džak para".
30. 04. 2026. u 18:07
Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao
Dok još traje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina. Ali i Kanada - koja je priredila pravi skandal.
30. 04. 2026. u 18:41
Komentari (0)