Norvežanin ispisuje istoriju?

В.Д.

24. 07. 2022. u 09:03

U finalu turnira u Gštadu snage će odmeriti Kasper Rud i Mateo Beretini.

Норвежанин исписује историју?

Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco

Prvi nosilac na ovom turniru i peti igrač sveta silno je motivisan da bude prvi teniser koji je nakon 29. godina odbranio trofej u ovom švajcarskom gradu.

Sjajni Rud je do finala došao bez igubljenog seta. Padali su redom Lehecka, Munar, Albert Ramos Vinjolas.

Sa druge strane imamo odličnog drugog nosioca, Italijana Beretinija koji je ove sezone osvojio dve titule na travi (Štutgart i Kvins) i nalazi se u odličnoj formi. 

Na putu do finala "srušio" je Gaskea, Martineza i nekadašnjeg trećeg igrača sveta Dominika Tima.

Očekuje nas jako zanimljiv meč u kome je branilac titule blagi favorit ali i Italijan zna kako se pobeđuje na ovim terenima s obzirom da je prvi ATP trofej u karijeru podigao baš u Gštadu 2018.godine.

Ova dva igrača su se do sada sastala četiri puta u karijeri i skor je 2:2.

NAŠ TIP: Rud - Beretini 1 (kvota 1,75)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Dok još traje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina. Ali i Kanada - koja je priredila pravi skandal.

30. 04. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Igra je podignuta na viši nivo uz praznične bonuse