PREDLOG ZA STRELCA U RUMUNSKOM DERBIJU: Liberijac je u top formi - sedam golova iz sedam utakmica od februara do danas

В.М.

14. 04. 2025. u 11:17

KLUŽ dočekuje Rapid iz Bukurešta u poslednjoj utakmici četvrtog kola plej-ofa Rumunske lige.

ПРЕДЛОГ ЗА СТРЕЛЦА У РУМУНСКОМ ДЕРБИЈУ: Либеријац је у топ форми - седам голова из седам утакмица од фебруара до данас

Foto: Profimedia

Posle prve tri utakmice plej-ofa, Kluž je na drugoj poziciji sa 33 boda, ima dve pobede i jedan poraz, uz gol-razliku 5:2. U slučaju pobede, oni će se pomeriti na prvo mesto i izjednačiti se sa FCSB-om (Steaua Bukurešt) po broju bodova (36), ali imaju bolju gol-razliku.

Ekipa Dana Petreskua je pokazala karakter posle poraza u gradskom derbiju od Uni Kluža, pošto je u dva navrata dobila Krajovu, u prvenstvu i u Kupu.

Uprkos pomenutom porazu u gradskom derbiju mora se istaći da Kluž nema slabu tačku u sastavu. Počev od para centralnih bekova koji se savršeno nadopunjuju (Bolgado i Matei Ilie), vezni red u odličnoj formi (defanzivniji Đoković i ofanzivniji Korenica) i dva efikasna napadača (Munteanu i Kamara).

Rapid u Transilvaniju dolazi predvođen trenerom koji je pre četiri godine imao kratku ne baš uspešnu epizodu na klupi Kluža i sada će imati želju da se osveti.

Očekujemo taktičku borbu i tesan rezultat, a ključ pobede Kluža mogao bi da bude u rukama, odnosno nogama Mohamada Kamare. Liberijac je postiga osedam golova na poslednjih sedam utakmica i verujemo da će nastaviti u ritmu gola po utakmici.

NAŠ TIP: Mohamad Kamara strelac na meču - Da (kvota 3,40)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!

RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.

04. 12. 2025. u 13:20

Komentari (0)

Zajedno u humanitarnoj misiji „Hrana za sve“