"LUDILO" U BOSNI: Sarajevo dočekuje Željezničar

10. 05. 2022. u 08:48 >> 09:24

NAJVEĆA utakmica bosanskohercegovačkog fudbala igra se od 20 časova na stadionu "Asim Ferhatović Hase".

ЛУДИЛО У БОСНИ: Сарајево дочекује Жељезничар

Detalj sa meča Sarajevo - Seltik foto EPA

U 30. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine gledaćemo duel dva najveća kluba pomenute države - Sarajeva i Željezničara.

Nekada je ovaj veliki derbi odlučivao o šampionu, a sada je samo prestiž.

Naime, domaćin se nalazi na četvrtom mestu sa 42 boda, četiri više od večerašnjeg protivnika. Dodatni motiv za "divove" predstavlja i poraz u prošlom međusobnom duelu kada su "plavi" slavili sa 2:0.

"Želja" na megdan stiže uz velike kadrovske probleme, to je apostrofirao i trener Edis Mulalić.

- Subašić nam ove sedmice nije nijedan trening odradio, bio je bolestan. Blažević ima distorziju zgloba, Ćerimagić je već duže povređen… Nadam se da će svi ostali zdravi dočekati utakmicu - istakao je Mulalić.

NAŠ TIP: 1 (1,95)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

UKRAJINA TUGUJE: Umro Mihail Fomenko

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu - rat koji je u toku je doveo da se zbivanja iz tih država prate iz minuta u minut, uživo, a na svakih pet minuta pojavi se nova informacija koja izazove veliku pažnju. Sport je neodvojiv deo života, pa i tokom ratnih zbivanja, a upravo je jedna sportska vest rastužila ovog ponedeljka Ukrajince.

29. 04. 2024. u 14:24