POČELA SA RADOM I TREĆA BOLNICA: U Vranju 167 pacijenata na lečenju
U KOVID bolnicama vranjskog zdravstvenog centra trenutno je hospitalizovano 167 pacijenata. Od tog broja 153 su pozitivna na korona virus, na kiseoniku 80, dva pacijenta više nego juč.
Foto: J.S.
Na bolničko lečenje primljeno je u predhodna 24 sata 26 pacijenata, a otpušteno 19. Trenutno je u kovid bolnicama 5 slobodnih postelja.
Podsećamo da je juče otvorena i treća kovid bolnica, na Grudnom odeljenju, kapaciteta 12 mesta, ali se ina brzo popunjava.
Prema poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju, od 512 uzoraka iz Pčinjskog okruga, 211 je pozitivno na koronavirus.
Od ovog broja 121 je iz Vranja, 21 iz Surdulice, 18 iz Vladičinog Hana, 14 iz Bujanovca, 26 iz Preševa, 1 iz Trgovišta i 10 iz Bosilegrada.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NA SVETSKOM KUPU SENIORA DžUDISTA U SARAJEVU: Srebro za Milana Bulaju iz Zrenjanina
21. 07. 2026. u 20:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
21. 07. 2026. u 22:20 >> 23:04
Komentari (0)