BAKA DUŠANKA DANAS SLAVI 100. ROĐENDAN: Ima samo jednu želju (FOTO)
U KUĆI porodice Ilić u smederevskom selu Saraorci danas je svecana atmosfera, jer baka Dušanka slavi 100. rođendan.
Foto: N. Ž.
Vremesna Dušanka Ilić rođena je 4. Marta davne 1921. Godine u Miloševcu, opština Velika Plana. Ljubav ju je dovela u Saraorce gde je oformila porodicu koju danas čine 3 sina, snaje, 13 unučadi, 15 paraunučadi, jedno čukununuce i ostala rodbina.
Iako je slavljenica već 6 godina vezana za krevet zbog polomljenog kuka, vedrog je duha i raspoložena za drustvo i priču.
Sa osmehom je dočekala goste, predstavnice grada Smedereva, zamenicu gradonacelnika Mariju Marković Stavrić i predsednicu Skupštine grada Vesnu Kiš Kostić, koje su baka Dušanki uz cveće i tortu, poželele da proživi još mnogo lepih godina u zdravlju i veselju sa svojom mnogobrojnom porodicom.
Na komentar da joj se gosti ne priblizavaju zbog korone, slavljenica je rekla da se više ničega ne plaši, pa ni virusa, i dodala da se mladi žene i udaju i da joj čuvaju Srbiju.
Preporučujemo
UHAPŠENI RAZBOJNICI: Upali u kuću, pretukli mladića i ukrali mu patike i telefon
03. 03. 2021. u 18:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)