KORONA U NALETU: Na teritoriji Kraljeva 62 novoobolelih
OD ukupno 325 testiranih uzoraka brisa sa teritorije Kraljeva, 133 PCR i 192 antigen metodom, na kovid-19 pozitivno je 62, saopštio je Gradski krizni štab prema podacima ovdašnjeg Zavoda za javno zdravlje.
Foto: G.Šljivić
Za samo tri dana u gradu na Ibru ukupno je zaraženo čak 198 građana. Kako je saopšteno, u proteklih 24 sata preminuo je jedan kovid pacijent sa teritorije Kraljeva, tako da je do sada 196 Kraljevčana izgubilo bitku protiv ovog virusa.
Od izbijanja epidemije u kraljevačkom kraju ukupno je registrovano 12.075 slučajeva infekcije, dok je u trećem talasu, od 16. oktobra prošle godine, zvanično potvrđeno 10.619.
Preporučujemo
ODREĐEN PRITVOR PREDSEDNICI PREKRŠAJNOG SUDA: Marija B. uhapšena zbog primanja mita
19. 02. 2021. u 16:17
ZA TRI MESECA 21 PRIJAVA: Nadzor primene epidemioloških mera u Kraljevu
19. 02. 2021. u 13:43
ZA MIRNIJE TREĆE DOBA: Projekat pomoći najstarijim Kraljevčanima u ruralnim područjima
19. 02. 2021. u 11:20
U SKLADU SA POTREBAMA PRIVREDE: Unapređenje plana upisa za dualne obrazovne profile
18. 02. 2021. u 21:56
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)