VIŠE PUTA KRAO IZ MARKETA: Policija u Lebanu uhapsila mladića (18)

PRIPADNICI policije u Lebanu uhapsili su B.J. (18), iz ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio produženo krivično delo teška krađa.

ВИШЕ ПУТА КРАО ИЗ МАРКЕТА: Полиција у Лебану ухапсила младића (18)

Ilustracija/Foto: I. Mitić

Sumnja se da je on tokom tri noći, krajem januara ove godine, lomio stakla na jednom marketu i magacinu tog marketa u Lebanu i da je ukrao novac, alkoholna i energetska pića.

Policija je kod osumnjičenog pronašla deo ukradene robe koje će vratiti vlasniku, dok mu je, po ovlašćenju osnovnog javnog tužioca, određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

OSVEŽENJE, ADRENALIN I PORODIČNA ZABAVA: Vodič kroz najbolje akva-parkove u Srbiji ovog leta!