NOVI DIREKTOR DOMA ZDRAVLJA U ALIBUNARU: Dr Kožokar otišla u penziju, umesto nje imenovan pedijatar
DR Milenko Ratković, specijalista pedijatrije, novi je direktor Doma zdravlja u Alibunaru.
Foto: J.J. Baljak
On je na to mesto postavljen umesto energične dr Dinke Kožokar, koja je otišla u penziju, a koja se posebno istakla u ovom periodu borbe protiv Kovida 19.
Između ostalog, sa predsednicom opštine Zoranom Bratić išla je od kafića do kafića, lično apelujući na sugrađane da poštuju mere i tako sačuvaju svoje i zdravlje najmilijih.
Ratković je istovremeno imenovan i za novog člana štaba za vanredne situacije u toj opštini.
Preporučujemo
NOVI VRTIĆ U SMEDEREVU DO KRAJA GODINE: Projekat vredan 340 miliona dinara (FOTO)
04. 03. 2026. u 14:19
IRAN POGODIO AMERIČKI TANKER U PERSIJSKOM ZALIVU: "Nije nas briga koliko će rat trajati, nećemo odustati"
ŠESTI dan rata na Bliskom istoku. Bliski istok je u plamenu novih vazdušnih napada. Razmena vatre između savezništva SAD-Izrael i Irana dostiže kritičnu tačku, dok su pod udarom gradovi, vojne baze i diplomatska uporišta.
05. 03. 2026. u 06:53 >> 07:48
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)