OBEZBEĐENO JOŠ 19 MILIONA: Pomoć razvoju lokalnog sporta u Leskovcu

И. М.

07. 12. 2020. u 19:23

GRADSKI fudbalski klub „Dubočica“ dobiće iz lokalnog budžeta dodatnih 12, a istoimeni rukometni klub 5,5 miliona dinara.

ОБЕЗБЕЂЕНО ЈОШ 19 МИЛИОНА: Помоћ развоју локалног спорта у Лесковцу

Igor Mitić

Odbojkaški klub „Dubočica“ dobiće od lokalne samouorave još milion, a Klub malog fudbala(KMF) „Leskovac“ 400 hiljada dinara.

Ovu odluku članovi Gradskog veća doneli su kako bi odgovorili brojnim potrebama rukometaša koji su ušli u viši rang takmičenja, dok će fudbaleri dodatna sredstva iskoristiti za potrebe rešavanja problema nastalih zbog prelaska u Prvu ligu Srbije što je, sa sobom, donelo i nove finansijske obaveze njihovog kluba.

Zbog prelaska u viši rang takmičenja dodatna sredstva su dobili i odbojkaši kao i ovdašnji KMF.

Klubovima će ova sredstva biti omogućena putem već odobrenih projekata za sufinansiranje njihovih aktivnosti uz obavezu, da u roku od 15 dana, nadležnim organima dostave revidirani budžet i novi plan aktivnosti. Time će dodatni iznosi i formalno biti opravdani.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

NIKOLA JOKIĆ ZAPANJIO HRVATE! Ne mogu da veruju šta je Srbin upravo uradio, odmah su ga stavili na naslovne strane