EPIDEMIJA U RASINSKOM OKRUGU: Nova 22 slučaja korone, od 1. septembra obolelo 9 đaka
RASINSKI okrug beleži još 22 novoinficirana slučaja KOVID-19, a najviše u Kruševcu-13.
Foto S. Babović
Prema upravo pristiglim podacima Zavoda za janvno zdravlje, novih 8 slučajeva registrovano je u Aleksandrovcu, dok je virus potvrđen kod jednog lica u Trsteniku.
Povećan je i broj registrovanih slučajeva korona-virusa od 1.spetembra među učenicima u okrugu i sa današnjim danom ih je 9:šest iz Trstenika,dva iz Aleksandrovca i jedan iz Kruševca.Do sada je tri nastavnika zaraženo.
Od početka epidemije, korona-virus potrvđen je kod 1.800 lica u Rasinskom okrugu: 1003 u Kruševcu,349 u Aleksandrovcu,197 u Trsteniku i 119 u Brusu.Ispod 100 zaraženih lica je zabeleženo samo u dve opštine: Varvarinu(74)i Ćićevcu(58).
Naglo je opao broj pacijenata na lečenju na Infektivnom odeljenju Opšte bolnice u Kruševcu,gde je juče bilo 35 pacijenata, a danas ih je šest.Izlečenim od epidemije smatra se 1.482 lica sa teritorije okruga.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DEČJA PREDSTAVA RAZGALILA MALIŠANE: U Svilajncu kulturno-zabavno leto na trgu (FOTO)
10. 07. 2026. u 12:34
IZGRADNjA PUTNE INFRASTRUKTURE U ĆUPRIJI: Počelo asfaltiranje 13 ugovorenih ulica
10. 07. 2026. u 12:06
ĆUPRIJSKI „HOROS“ NA NIŠKIM HORSKIM SVEČANOSTIMA: Devojački hor nastupa večeras
10. 07. 2026. u 11:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)