Plamen izbio u “Koteksu”: Požar u industrijskoj zoni u Novom Sadu
U fabrici „Koteks viskofan“ u industrijskoj zoni u Novom Sadu jutros oko 9 sati je izbio požar. Sektor za vanredne situacije učestvuje u gašenju požara.
Foto N. Skenderija
Na terenu u gašenju vatre učestvuje 20 vatrogasaca spasilaca sa osam vatrogasnih vozila, a u pomoć je oriteklo i JKP „Čistoća“, koje je uputilo dve cisterne sa vodom.
Na licu mesta je i ekipa Službe hitne pomoći, a zasada nema informacija da je neko povređen. Gašenje požara je toku.
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)