IZLOŽBA SLIKA LEA BARKAROLE: Likovni salon Kulturnog centra Novog Sada

IZLOŽBA slika Lea Barkarole (60), biće otvorena u utorak, 11. marta u 19 časova u Likovnom salonu Kulturnog centra Novog Sada (Katolička porta 5).

ИЗЛОЖБА СЛИКА ЛЕА БАРКАРОЛЕ: Ликовни салон Културног центра Новог Сада

Plakat

Barkarola je diplomirao na Akademiji za likovnu umetnost u Trebinju, 2003. godine, na Odseku za slikarstvo u klasi profesora Marka Musovića. Do sada je imao niz izložbi u zemlji i inostranstvu.

Njegovi radovi će biti izloženi u Likovnom salonu do 19. marta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: Popović nas je naterao...