DVE MEDALJE ZA SOMBORSKE BOKSERE: Somborci uspešni na Evropskom prvenstvu u boksu
Članovi Bokserskog kluba „Sombor" sa Evropskog prvenstva u boksu, u uzrastu do 23 godine vratili su se sa dve bronzane medalje. Među osvajačima medalja za našu zemlju, bili su Omer Ametović i Nazif Sejdi.
foto: Grad Sombor
Tim povodom ugostio ih je gradonačelnik Antonio Ratković istakavši da se Sombor navikao na velike uspehe i izvanredne rezultate koje ostvaruju svaki put kada učestvuju na nekom od međunarodnih ili državnih takmičenja.
-Još jednom, Sombor potvrđuje da je grad sporta i izvrsnih sportista. Vaši uspesi nas čine ponosnim i želim vam još mnogo uspeha i osvojenih medalja u budućnosti - poručio je gradonačelnik.
Na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu U23 u boksu, održanom u Sofiji, učestvovalo je više 330 takmičara iz 35 zemalja, a boje Srbije branilo je 15 boksera i bokserki koji su osvojili ukupno sedam medalja.
Preporučujemo
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)