SAČUVANO SEĆANJE: U Podunavcima kod Vrnjačke Banje otkrivena Spomen-česma
Uz prigodnu svečanost, u selu Podunavci nedaleko od Vrnjačke Banje otkrivena je i osveštana Spomen-česma posvećena ovdašnjim žrtvama Prvog i Drugog svetskog rata, kao i fašističkog terora.
Opština Vrnjačka Banja
Ovo spomen obeležje sa ukesanim imenima poginulih, u prisustvu meštana i predstavnika lokalnih udruženja, otkrio je Ivan Džatić, zamenik predsednika Opštine Vrnjačka Banja, a osveštao ga je paroh jerej Milan Kostić.
Preporučujemo
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)