"POVELJA I GIMNAZIJA": Program "Mesta koja volimo" u Kraljevu
U dvorištu „Adžića kuće“ u centru Kraljeva u petak, 15. septembra, sa početkom u 19 sati, biće priređen program pod nazivom „Povelja i Gimnazija“ u sklopu projekta „Mesta koja volimo“.
NB Sgtefan Prvovenčani
Ovaj projekat sprovode Klub za UNESKO Gimnazije Kraljevo u saradnji sa Narodnom bibliotekom „Stefan Prvovenčani”.
Edukativno-kulturni program osmišljen je kao predstavljanje materijalne i nematerijalne baštine Uneska, kao i upoznavanje sa objektima zaštićenim od kraljevačkog Zavoda za zaštitu spomenika kulture.
Preporučujemo
NEGOVANjE KULTURE SEĆANjA: Javna tribina posvećena Groblju streljanih u Kraljevu
13. 09. 2023. u 11:36
MAGIJSKA MOĆ REČI: Kraljevački osnovci posetili Kulturni centar "Ribnica"
13. 09. 2023. u 11:10
HILjADARKA ZA TEGLU AJVARA: Zimnica i dalje veliki udar na kućne budžete Kraljevčana
14. 09. 2023. u 11:08
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)