DAIŠEVIĆ NOVI PREDSEDNIK: Promena na čelu Sportskog saveza Kraljeva
NA vanrednoj skupštini Sportskog saveza Kraljeva (SSK) za novog predsednika izabran je Aleksandar Saša Daišević, dugogodišnji sportski radnik, sportski novinar i odličan poznavalac sportskih prilika u gradu na Ibru.
G.Šljivić
On je na toj funkciji nasledio dosadašnjeg predsednika Miloša Simovića koji je nedavno imenovan za pomoćnika gradonačelnika Kraljeva zaduženog za sport.
- Počastvovan sam izborom jer ljudi koji su me predložili iza sebe imaju zavidne sportske karijere. Minulih pet godina proveo sam u Sportskom savezu kao član Upravnog odbora i verujem da svojim radom i organizacionim sposobnostima mogu da pomognem razvoju sporta u Kraljevu – kaže Aleksandar Daišević, novi predsednik SSK.
Prema njegovim rečima, prethodni predsednik ostvario je zavidne rezultate, postavio Savez na noge i uspešno učestvovao u organizaciji tridesetak sportskih manifestacija i aktivnosti.
- Najvažnije je da se zadrži jedinstvo među sportskim organizacijama, da Sportski savez ostane zajednička kuća – naglašava Daišević. - Videćemo koji su prioriteti, imamo čime da se pohvalimo, popravljena je infrastruktra, ali nas očekuje još mnogo posla.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)