NA ŠETALIŠTU U CENTRU: Otvoren letnji salon knjiga u centru Vranja
TRADICIONALNI letnji Salon knjiga, koji organizuje Javna ustanova Narodni univerzitet Vranje, otvoren je danas na šetalištu u centru grada.
Foto: J.S.
Ljubitelji pisane reči moći će da pogledaju ponudu na tri štanda, među kojima se mogu naći i najnoviji naslovi poznatih domaćih izdavača, kao što su Vulkan, Laguna, Mali princ, Kreativni centar, Leokomerc i drugi.
Aktuelna izdanja sa sajamskim popustom moći će da se kupe sve do 22. juna, do kada će biti otvoren ovogodišnji Salon knjiga.
Preporučujemo
HUMANITARNA IZLOŽBA TORTI I KOLAČA: U Somboru povodom obeležavanja 8. marta (FOTO)
06. 03. 2026. u 15:02
SAJAM PČELARSTVA I MEDA U PARAĆINU: Društvo „Grza“ pozvalo pčelare da se prijave
06. 03. 2026. u 13:27
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)