NESTALI RADOJE PRONAĐEN MRTAV: Starac sahranjen na gradskom groblju u Paraćinu
PENZIONISANI radnik „Srpske fabrike stakla“ Radoje Mirković (83), iz Paraćina, čiji je nestanak porodica prijavila policiji jer je 12. januara izašao iz kuće da prošeta i nije se vratio, nažalost, pronađen je mrtav.
Foto: Privatna arhiva
Mirković je bio veliki humanista i dobrovoljni davalac krvi, ali je u poslednje vreme, prema navodima iz porodice, pokazivao blage znake demencije.
Porodica je pokušavala danima da ga nađe, organizovala je čak sa prijateljima i zajedničku pretragu terena koja dugo nije dala rezultate.
Nažalost, starac je pronađen mrtav.
Sahranjen je u ponedeljak, 31. januara, na gradskom groblju u Paraćinu.
Preporučujemo
OGLAŠENA PRODAJA IMOVINE AUTOBUSKOG PREVOZNIKA IZ VRŠCA Ode firma za 615 miliona
25. 01. 2026. u 20:00
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)