LEPE VESTI ZA MEŠTANE ŽITIŠTA: Ogrev za 100 ugroženih porodica
NA PODRUČJU opštine Žitište počela je podela ogreva u sklopu društveno odgovorne akcije pomoći za 100 ugroženih vojvođanskih porodica, koje nemaju dovoljno sredstava kako bi same nabavile dovoljne količine drva za celu zimu.
Foto: A. Amidžić
Tokom akcije, koja po tradiciji traje od zime do zime, prikupljeno je preko milion i po dinara za nabavku ogreva za 100 najugroženijih porodica, koje žive u 90 naseljenih mesta širom Vojvodine.
- Ova pomoć u ogrevu nam puno znači i ove zime imaćemo topli dom i zahvalni smo svim humanim ljudima koji su učestvovali u prikupljanju sredstava za nabavku ogreva - uglas ističu članovi porodice iz Žitišta, kojima su na kućnu adresu isporučena drva za loženje.
BONUS VIDEO:
MURAL POSVEĆEN MARKU ŽIVIĆU: Kruševac odao počast preminulom glumcu
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)