ŠKOLARCI NA POLIGONU: U Subotici obeležena "Evropska nedelja sporta"
SPORTSKIM poligonima i plesnim radionicama u centru grada, 120 đaka iz šest subotičkih osnovnih škola učestvovalo je u obeležavanju „Evropske nedelje sporta“.
J.L.
Uz sportske sadržaje, za decu je organizovana i kulturno-istorijska radionica, tokom koje su obišli Gradsku kuću.
- Ova aktivnost veoma je značajna zato što animiramo decu da se bave sportom, učimo ih zdravim navikama života i školski sport približavamo deci i upoznajemo ih sa važnošću da su aktivni u sportu - poručuje Vesna Ivanović, sekretar Saveza za školski sport Srbije.
Preporučujemo
NAJBOLjI SPORTISTI VAZDUHOPLOVCI: „Zlatni orao“ ponovo Kristini Čipčić i Ivanu Pavlovu
20. 03. 2026. u 19:24
OPREZ, FARBAJU PEŠAČKE PRELAZE: U Vršcu počela obnova saobraćajne signalizacije
20. 03. 2026. u 16:35
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)