DONACIJA VOZILA: Vlasotinačka stanica policije dobila na poklon „ladu nivu“
JEDNO preduzeće iz Vlasotinca poklonilo je vozilo „lada niva“ policijskoj stanici u ovom mestu. Ono će pomoći u redovnom radu vlasotinačke policije s obzirom na to da su dve trećine teritorije koje pokriva u brdsko-planinskom području.
Foto: OU Vlasotince
- Trudićemo se da opravdamo i ovu donaciju štiteći pre svega bezbednost svih građana. Ovo je još jedan dobar primer saradnje državnih organa i privrede – rekao je Tomislav Ilić, načelnik Policijske uprave Leskovac.
Foto: OU Vlasotince
Iz preduzeća su istakli zadovoljstvo što svoj uspeh mogu da podele sa zajednicom u kojoj posluju i istakli da se trude, kad god su u mogućnosti, da pomognu kolektivima i pojedinicima. Direktor Nenad Stojković je izrazio nadu da će novo vozilo olakšati rad zaposlenima u Policijskoj stanici u Vlasotincu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NAJAVLjUJU I NOVA VOZILA: Vlasotinačko komunalno preduzeće dobilo nove kontejnere
13. 09. 2021. u 19:14
ZAVRŠENA REKONSTRUKCIJA VODOZAHVATA: U Vlasotincu sanirane posledice januarskih poplava
07. 09. 2021. u 16:03
MNOGO VIŠE ĐAKA PRVAKA NA TERITORIJI VLASOTINCA: U prvi razred krenulo 252 dece
03. 09. 2021. u 14:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)