NADAL ŠOKIRAO JAVNOST: NJega je izabrao za naslednika "velike trojke"!
NOVAK Đoković, Rafel Nadal i Rodžer Federer su suvereni vladari teniskih terena poslednjih deceniju i po, ali njihove kariejre se bliže kraju, pa se nagađa ko bi mogao biti njihov naslednik.
EPA/CAROLINE BLUMBERG
Toni Nadal bivši trener i stric špnaskog asa smatra da bi Australijanac Nik Kirjos mogao da preuzme tron po njihovom povlačenju.
- Nik Kirjos je teniska zvezda, u to niko nema sumnje. Posle Federera, Nadala i Đokovića, on je jedan od najomiljenijih tenisera na svetu, možda i najvoljeniji među mlađim generacijama. On je njihov istinski naslednik - smatra Toni Nadal.
On smatra da je Nik taj koji će biti pravi teniser da kada odu u penziju ova fantastična trojka on ih dostojno naslediti:
- Nik je vrlo dobar igrač, koji ume da napravi šou na terenu. Za nas je sjajna vest što je odabrao da igra turnir na Majorki. Nadam se da će njegovo prisustvo biti magnet za publiku - zaključio je Toni.
(SRBIJA DANAS)
Preporučujemo
NAPAD NA ISTORIJU: Novaka dve prepreke dele od titule "vladara svetskog tenisa!"
03. 05. 2021. u 16:25
TIM NEMA DILEMU: Đoković, Nadal i Federer su trojica najboljih sportista svih vremena
03. 05. 2021. u 13:40
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ŠOK: Argentinu izbacuju sa Svetskog prvenstva, Mesi ostaje bez Mundijala?! Veliki skandal potresa zemlju!
NOVE pravne zavrzlame mogle bi da obeleže Svetsko prvenstvo u fudbalu.
14. 12. 2025. u 13:06
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (1)