SRBIJA JAČA OD KANADE: Lajović krenuo u rikverc, Đoković vratio na početak, dubl doneo radost
NAJBOLjI teniseri Srbije pobedili su Kanadu sa 2:1 na startu ATP kupa.
Foto: EPA
Odlučujući meč dobili su u dublu Novak Đoković i Filip Krajinović, koji su savladali posle velike Šapovalova i Raonića sa 7:5, 7:6 (4).
Prvi na teren izašao je Dušan Lajović, 26. teniser sveta je izgubio od Miloša Raonića 6:3, 6:4 i Kanada je tako osvojila prvi poen.
Potom je Novak Đoković morao da pobedi Denisa Šapovalova da bi Srbija ostala u igri. Nole je odradio posao 7:5, 7:5 i tako Srbiji doneo izjednačenje u meču, a potom i pobedu u dublu.
Preporučujemo
BIVŠI TRENER DOMINIKA TIMA OTKRIO: Duguje mi 466.612 evra, nemam nikakv kontakt sa njim
01. 02. 2021. u 16:17
NEUSPEH SRPSKIH TENISERA: Porazi Đerea, Danilović i Stojanović u Melburnu
01. 02. 2021. u 09:06
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
SRBI U CENTRU SKANDALA SVETSKIH RAZMERA! Još Srba hitno izbačeno iz tenisa, uradili ono što nikako nisu smeli!?
Najnovije vesti iz tenisa su šokantne.
23. 02. 2026. u 15:18
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)