ZVEREV GLEDAO U NEVERICI: Kako je pobogu Novak ovo stigao (VIDEO)
NOVAK Đoković i Aleksander Zverev su se sastali u meču kojim se odlučuje ko će od njih dvojice u polufinale završnog mastersa.
FOTO: EPA
Đoković je odmah pokazao Nemcu koliko je motivisan ušao u taj susret.
Ne samo da je naš as brzo došao do brejka prednosti, nedugo i do 3:0 u prvom setu, već je zu tom periodu izveo nekoliko poteza vrednih oduševljenja.
U jednom trenutku Nemac je pomislio da je osvojio poen, a Novak je pokazao da ne treba rano da se raduje.
Đoković je tada na mreži izveo savršen, ali i vrlo atraktivan volej kojim je maltene "uštopovao" lopticu - na zaprepašćenje rivala.
Podsetimo, nakon što je Nole poražen od Danila Medvedeva u drugom od tri kola preliminarne faze turnira u Londonu, naš as je dospeo u "biti ili ne biti" situaciju.
Bila mu je potrebna pobeda da bi ostao u trci za titulom - što bi mu bila šesta na završnom mastersu čime bi izjednačio rekord koji je u vlasništvu Rodžera Federera.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
NOVAK IGRA ZA POLUFINALE MASTERSA: Poznato kada Đoković i Zverev izlaze na teren
19. 11. 2020. u 16:17
NOVAK SAVLADAO ZVEREVA: Đoković u polufinalu - Srbin je gospodar Mastersa u Londonu!
20. 11. 2020. u 14:30 >> 16:50
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)