KARENJO BUSTA ODGOVORIO "MARKI": Nisam rekao da mi smeta Đokovićev potez

ŠPANSKI teniser Pablo Karenjo Busta negirao je da mu je smetalo to što je Novak Đoković tražio medicinski tajm-aut posle prvog seta u njihovom meču.

КАРЕЊО БУСТА ОДГОВОРИО МАРКИ: Нисам рекао да ми смета Ђоковићев потез

Foto: EPA-EFE/JULIEN DE ROSA

Kao što je poznato naš as je slavio u četvrtfinalu protiv 18. igrača sveta sa 4:6, 6:2, 6:3, 6:4.

Španac je na Tviteru reagovao na pisanje ugledne "Marke", pošto je odgovorio na naslov tog medija.

- Karenjo ljut na Đokovića posle poraza na Rolan Garosu - glasio je naslov "Marke", ali je ubrzo stigao odgovor 29-godišnjaka iz Hihona.

- Sećam se da je prva stvar koju sam rekao bila da mi to nije smetalo? Teško je biti ljut zbog nečega što vam nije smetalo, zar ne - odgovorio je Karenjo Busta.

Evo kako je glasila puna izjava Španca posle poraza od Đokovića.

- To je uobičajeno, zar ne? On to uvek radi. Poslednjih nekoliko godina on to uvek radi kada ima probleme na terenu. Ne znam, možda je to zbog pritiska ili to mora da radi zbog nečega drugog. On posle toga nastavi da igra potpuno normalno. Ne znam da li ga stvarno boli ili je do nečega u glavi. To pitajte njega - naveo je španski teniser.

Podsetimo, Đoković će se u polufinalu Rolan Garosa igrati protiv Grka Stefanosa Cicipasa.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

(B92)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (1)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet