JANIK "DART VEJDER" SINER: Italijan otvoreno govorio o "mračnoj strani"
JANIK Siner je pobedio Marijana Navonea u dva seta i na taj način se trijumfalno vratio na ATP tur nakon suspenzije zbog dopinga.
FOTO: Tanjug/AP
Mnogi njegovu crnu odevnu kombinaciju navode kao "prihvatanje mračne strane" povodom suspenzije, ali on otkriva o čemu se zapravo radi.
- Svi smo drugačiji. Ako pogledate ranija izdanja, uvek sam igrao u crnom u Rimu. Oduvek sam želeo da to tako bude, ali možda se promeni nekada, ko zna. Ja volim da nosim jednobojne autfite, mislim da mi to priliči, rekao je Siner i nastavio:
- Ne volim žuto, narandžasto i ostale jarke boje. Više volim one tamnije. Naravno, svi smo različiti, a modni stil je drugačiji na terenu i van njega. I dalje moram dosta da učim o modi van terena! Ja sam samo normalan 23-godišnjak, nije to nikakvo ludilo.
Siner će prilku da ponovo bude u crnom imatu u ponedeljak, kada u trećem kolu Rima igra sa Jesperom de Jongom.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)