POLUFINALE MASTERSA KAKVO TENIS NE PAMTI! Poznato kada Novak Đoković i Grigor Dimitrov izlaze na teren u Majamiju
Srpski teniser Novak Đoković veoma je lako i ubedljivo došao do polufinala turnira u Majamiju, gde ga čeka "komšijski derbi" protiv Grigora Dimitrova iz Bugarske.
FOTO: Tanjug/AP
Odlučili su organizatori da ovaj duel između Đokovića i Dimitrova postavi za prvi na programu, pa će tako izaći od 20 časova po našem vremenu na teren.
A pre nego što su stupili na teren, ovaj meč će zvanično oboriti rekord kao najstarije Masters polufinale u istoriji!
Staraju Novak i Grigor kao vino, a Đoković je upravo ovim plasmanom među četiri najbolja oborio rekord Rodžera Federera kao najstariji učesnik Masters finala.
Sada je i u dublu sa Dimitrovim uspeo da se upiše u večnu knjigu sa 71+ godina na zajedničkom kontu.
U drugom polufinalu će igrati Jakub Menšik i bolji iz duela Mateo Beretini / Tejlor Fric.
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)