DEJVIS KUP: Kecmanović otvara duel sa Dancima, Međedović čeka Runea
Elmer Moler i Miomir Kecmanović otvoriće duel teniskih reprezentacija Danske i Srbije u prvoj rundi kvalifikacija za Završni turnir (F8) Dejvis kupa u Bolonji, odlučeno je danas žrebom u Kopenhagenu.
FOTO: Tanjug/AP
Ovaj duel biće odigran sutra od 16 sati u Kopenhagenu, a potom sledi meč između Danca Holgera Runea i Hamada Međedovića iz Srbije.
U subotu od 12 sati prvi na teren izlaze dublovi. Dansku će predstavljati August Holmgren i Johanes Ingildsen, dok će za Srbiju igrati Ivan i Matej Sabanov.
Potom će biti odigrana preostala dva meča u singlu, a sastaće se Rune - Kecmanović i Moler - Međedović.
Srbija će u Kopenhagenu igrati bez Novaka Đokovića i Dušana Lajovića.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
OBRADOVIĆ POSLE BARSELONE: Barselona je odigrala više važnijih utakmica, to su detalji
27. 03. 2026. u 23:37
POBEĐIVAO JE "VELIKU TROJKU"! Sada je šokirao i okačio "reket o klin"!
27. 03. 2026. u 23:30
ZVEZDA PALA POSLE VELIKE BORBE: Barselona pobedila crveno-bele u važnom meču u Evroligi
27. 03. 2026. u 23:21
"E BAŠ NISMO HTELI DA SE POVUČEMO!" Strahinja Pavlović o utakmici Španija - Srbija
27. 03. 2026. u 23:14
EVROLIGA: Partizan bolji od Valensije, Panter "ruši" Zvezdu...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
27. 03. 2026. u 10:30
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)