NOVAK ZARADIO BODOVE U MONTE KARLU: Poznato do kada je Đoković sigurno prvi na ATP listi

Časlav Vuković

14. 04. 2024. u 08:20

NOVAK Đoković nastup u Monte Karlu završio je porazom u polufinalu od Kaspera Ruda sa 6:4, 1:6, 6:4. Iako nije došao u situaciju da se bori za trofej Nole je zaradio dodatne bodove.

НОВАК ЗАРАДИО БОДОВЕ У МОНТЕ КАРЛУ: Познато до када је Ђоковић сигурно први на АТП листи

FOTO: Tanjug/AP

Naime, on je prošle godine u Kneževini zaustavljen u trećem kolu, što znači da je skupio 310 poena i sada ima 1.285 više od Janika Sinera koji je zaradio 40 bodova.

Srbin je tako na čelu ATP liste prvi sigurno do 20. maja, tačnije kad se okonča masters u Rimu.

Pre Rolan Garosa (26. maj - 9. jun) ostalo je da se odigraju turniri iz serije 1000 u Madridu i pomenutom Rimu. Ipak, treba sačekati i videti gde će nastupiti osvajač 24 grend slem titule.

Nole i Siner prošle godine nisu učestvovali u Madridu, dok je Đoković u Rimu ispao u četvrtfinalu, a Italijan jednu rundu ranije.

Podsetimo, u finalu Monte Karla igraće Stefanos Cicipas i Kasper Rud.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?