ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Da li se sprema senzacija svetskih razmera?
Srpski teniser Novak Đoković započeo je danas 419. nedelju na prvom mestu ATP liste, čime je nastavio da uvećava sopstveni rekord.
FOTO: Tanjug/AP
Đoković na prvom mestu ATP liste ima 9.725 bodova. Srbin trenutno ima 1.015 bodova više od drugoplasiranog Janika Sinera, koji je napredovao za dve pozicije pošto je osvojio masters u Majamiju. Španski teniser Karlos Alkaraz zauzeo je treće mesto na ATP listi sa 8.645 poena, dok je Medvedev četvrti sa 7.165 bodova.
Novak suvereno drži prvo mesto, ali na jednoj drugoj listi situacija nije baš najbolja.
Janik Siner je pobedom uspeo da se plasira i na jedno prvo mesto, a to je ono u trci za Završni masters koji se igra u Torinu na kraju kalendarske godine. Italijan je tu preuzeo prvo mesto, iza njega su Medvedev, Alkaraz, De Minor... Dok Novak Đoković stoji izuzetno loše. On je trenutno na 12. poziciji u ovom plasmanu, a podsetimo, samo najboljih osam će se naći na turniru.
Da li je na pomolu senzacija svetskih razmera? Ipak, ima još dosta vremena da se ovo popravi, pa se nadamo da ćemo Đokovića gledati na kraju sezone u Italiji, kao po običaju.
BONUS VIDEO Novak Đoković na projekciji dokumentarnog filma o Nikoli Piliću
Preporučujemo
SINER ODLIČAN, ALI JOŠ NE MOŽE NIŠTA ĐOKOVIĆU: Alkaraz preti iz senke i očekuje čudo
01. 04. 2024. u 08:38
"NE MOŽETE DA IMATE BOLjEG OD NOVAKA": Kakve reči šampionke Vimbldona o Đokoviću
30. 03. 2024. u 17:29
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)