''ĐOKOVIĆ NIJE KAO DŽORDAN, VEĆ KAO LEBRON!'' Kirjos prokomentarisao poređenje srpskog tenisera sa po mnogima najboljim košarkašem svih vremena
Australijski teniser Nik Kirjos nije saglasan sa poređenjima između Majkla Džordana i Novaka Đokovića koje je Rišar Gaske izneo pre izvesnog vremena.
TANJUG/AP
Nedavno je francuski teniser Rišar Gaske rekao da je jedino Džordan u istoriji sporta bio toliko dominantan u poznim godinama baš kao Nole.
- Osim Đokovića, koji osvaja grend slemove sa skoro 37 godina. Da li smo to ikada doživeli u sportu, osim možda Majkla Džordana? Mesi igra u Majamiju, ostali u Saudijskoj Arabiji, a on je svetski broj 1! Ne mogu da objasnim zašto je takav momak toliko jak u tim godinama. Sa 37-38 godina normalno da si manje dobar nego sa 25 - rekao je Gaske u intervjuu za Ekip.
Sa njim nije saglasan Kirjos, koji bi pre uporedio Novaka sa Lebronom Džejmsom.
- Ne, Đoković je Lebron. Džejms to još radi sa 40. Džordan je stao ranije, a i nije bio toliko dominantan - napisao je Kirjos na Instagramu.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
NEPRIJATNO: Kako su Ana i Nole pocrveneli zbog pitanja španskog novinara
08. 02. 2024. u 10:20
RASULO U SVETU TENISA! Lukavi Arapi izigrali ceo svet da vide Novaka Đokovića
08. 02. 2024. u 09:41
ON JE KRIV! Novak Đoković otkrio: Evo zašto nisam osvojio Australijan open 2024!
07. 02. 2024. u 23:38
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)