ĐOKOVIĆ ČUO SJAJNE VESTI: Novak ne igra, a Alkaraz polako gubi prvo mesto
Karlos Alkaraz je zadržao prvo mesto koje je preuzeo krajem juna osvajanjem Kvinsa i sa 9375 bodova i dalje ima solidnu zalihu u odnosu na drugoplasiranog Novaka Đokovića. Međutim, ta razlika je za 300 bodova manja.
FOTO: Tanjug/AP
Turnir u Hamburgu se održava tokom nedelje, ali na njemu neće biti branioca finala Karlitosa, pa je upravo zbog toga izgubio gore navedeni broj poena.
Nole trenutno ima 8795 bodova, dakle 580 manje i dodatno će se približiti Špancu pošto ovaj ne učestvuje u Umagu gde takođe brani finale.
Nakon toga će u Torontu Alkaraz imati šansu da uveća plus, jer tu neće biti Đokovića.
Promena u top deset nije bilo, pa su tako svoja mesta zadržali Danil Medvedev, Kasper Rud, Stefanos Cicipas, Holger Rune, Andrej Rubljov, Janik Siner, Tejlor Fric i Frensis Tijafo.
Preporučujemo
"ZASTRAŠUJUĆA JE TA NjEGOVA VERZIJA 'GOAT'-a!" Neverovatne šampionske reči o Đokoviću
23. 07. 2023. u 21:44
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)