NADAL DOŽIVEO NERVNI SLOM: Svađao se sa sudijom, a supruga mu završila u suzama! (VIDEO)
NESLAVAN završetak Australijan opena za Rafaela Nadala. Španac je prošle godine titulu osvojio jer je Novak Đoković proteran iz Melburna, a sada je ispao u drugom kolu.
Tanjug/Ap
Od Španca je bolji bio američki teniser Makenzi Mekdonald, koji ga je nadigrao 3:0 u setovima. Ipak, ono što brine jeste potpuni slom Španca.
U momentima kada je gubio 1:0 u setovima, a u drugom je imao dodatni zaostatak, odlučio je da nezadovoljstvo istrese na srpskom sudiji Marijani Veljović.
Ona je Španca upozoravala da mu ističe vreme između servisa, a njega je to iritiralo, te je odlučio da joj se obrati:
- Uvek isto s tobom, kratko je rekao Španac.
To ga je sprečilo da uzme sebi dovoljnu pauzu, pa je ovim potezom iskazao lično nezadovoljstvo.
Inače, Nadal se sa Marijanom svađao i u prvom setu, gde joj je često dobacivao zbog njenih odluka.
Printskrin/Eurosport
U završnici drugog seta doživeo je Rafa Nadal povredu, zbog koje je morao na medicinski tretman van terena. Emotivno je sve to doživeo i njegov tim, pa su kamere uhvatile u suzama njegovu suprugu Ćisku Pereljo.
BONUS VIDEO: PEČAT NAJBOLjEG: Koje rekorde juri Novak Đoković
Preporučujemo
SRBI SU TO! Svet je zatečen šta su navijači Novaka Đokovića uradili u Melburnu
17. 01. 2023. u 20:42
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
SVET JE ZAPANjEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju - "uplela" se i Srbija.
11. 03. 2026. u 17:01 >> 17:43
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (3)