BRAVO MAJSTORE! Srbin pokorio Ameriku, Đere nadomak titule

27. 08. 2022. u 08:44

SRPSKI teniser Laslo Đere obezbedio je učešće u finalu turnira u Vinston-Salemu, sa 2:0 savladao je Mark-Andre Eslera

БРАВО МАЈСТОРЕ! Србин покорио Америку, Ђере надомак титуле

On će tako imati priliku da se bori za novu ATP titulu, rezultatom 2:0 (7:6, 7:6) savladao je Eslera i tako zakazao duel sa Adrian Manarinom.

Đere je uspeo da opravda ulogu favorita, ali dosta teže nego što je očekivao.

Imao je Laslo Đere svoje šanse u prvom setu, pri rezultatu 5:4 je stekao i dve set lopte, ali je Esler uspeo da se odbrani i meč odvede u taj-brejk.

Kada je izgledalo da je Đere slomio rivala, odgovorio je Švajcarac i vratio se iz zaostatka 0:3, te je i drugi set otišao u taj-brejk, a tamo smo videli gotovo preslikanu situaciju iz prvog seta.

BONUS VIDEO: SASTANAK VUČIĆA I ĐOKOVIĆA: Ovako je izgledao susret predsednika Srbije i najboljeg tenisera