SJAJNI ĆAĆIĆ I BRKIĆ U TREĆEM KOLU: Sad ih čeka "nemoguća misija" protiv prvih nosilaca

03. 07. 2021. u 19:03

SRPSKI teniser Nikola Ćaćić plasirao se u treće kolo dubla na Vimbldonu. On i Tomislav Brkić savladali su 15. nosioce Filipa Osvalda i Markusa Danijela sa 2:1, po setovima 6:3, 1:6, 13:12(6).

СЈАЈНИ ЋАЋИЋ И БРКИЋ У ТРЕЋЕМ КОЛУ: Сад их чека немогућа мисија против првих носилаца

Prvi set su Ćaćić i Brkić dobili 6:3, a odmah su u narednom uzvratili Osvald i Danijel još ubedljivije 6:1.

Odluka je pala u trećem setu, koji je došao do taj-brejka pri rezultatu 12:12. Nije viđen nijedan brejk, a najveću šansu da završe meč Ćaćić i Brkić imali su u 20. gemu kada su propustili meč loptu na servis rivala.

Naredni protivnici srpsko-bosanskom dublu biće prvi nosioci Hrvati Pavić i Mektić, koje je tokom davanja intervjua iznenadio specijalni gost - Novak Đoković.