VIMBLDONSKI ŠAMPION TVRDI: Novak je profitirao od rada sa Ivaniševićem
NOVAK Đoković, prvi teniser sveta, značajno je popravio servis i to se jasno vidi kroz ostvarene rezultate.
FOTO: AP/Tanjug
Posebno je do izražaja došlo na Australijan openu kada je srušio lični rekord po broju asova na jednom meču.
O tom aspektu je govorio bivši šampion Vimbldondona Ričard Krajiček i zasluge pripisao Đokovićevom treneru Goranu Ivaniševiću.
- Goran radi kao njegov trener i Novak izvlači benefite od toga. Đokovićev drugi servis postao je u proseku brži za 10 km/h. To je veliki napredak, počeo je Krajiček.
On je potom dodatno pojasnio svoju tvrdnju.
- Vidno je profitirao od toga na Australijan openu, zaključio je pobednik Vimbldona iz 1996. godine.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ DRAME! Infantino "u suzama", ništa od prodaje Svetskog prvenstva!
Predsednik FIFA Đani Infantino odustao je od ideje da deo komercijalnih prava Svetskog prvenstva prepusti privatnim investitorima, nakon što je predlog izazvao snažan otpor unutar svetske fudbalske organizacije i pretnje bojkotom iz Evrope.
01. 08. 2026. u 08:30 >> 08:30
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)