NEVEROVATNO DOSTIGNUĆE: Angelina Topić oborila državni rekord u skoku uvis
SRPSKA atletičarka Angelina Topić oborila je državni rekord u skoku uvis preskočivši 197 centimetara na mitingu Dijamantske lige u Parizu.
FOTO: Tanjug/AP
Ovo izvanredno dostignuće talentovana 17-godišnjakinja je ostvarila impresivnim skokom u trećoj seriji, a prethodni državni rekord je nadmašila za dva centimetra.
Posle obaranja rekorda, Angelina je izjavila da je ponosna.
- Ponosna sam što sam uspela da postavim novi državni rekord. Ovo je samo početak, i radujem se daljem napretku i postizanju još većih visina - rekla je Angelina, koja je u ukupnom plasmanu zauzela treće mesto, iako je jedna od najmlađih takmičarki ikad koja se takmičila na ovako prestižnom mitingu.
BONUS VIDEO: ŠAMPIONSKA ŽURKA NA MARAKANI: Crvena zvezda je (ponovo) šampion Srbije
Preporučujemo
"ĐOKOVIĆ JE RAZOTKRIO NjEGOVE SLABOSTI": Vilander izneo neverovatne podatke sa meča Novaka i Alkaraza
09. 06. 2023. u 19:22 >> 19:22
ZBOG OVOGA JE NOVAK ĐOKOVIĆ VELIKI! Neverovatne reči uputio Karlosu Alkarazu nakon meča
09. 06. 2023. u 18:41
ĐOKOVIĆ DOMINIRA TENISOM: Novak je po jednom parametru apsolutni rekorder
09. 06. 2023. u 20:15
SPEKTAKL U FINALU ROLAN GAROSA: Novak Đoković saznao protivnika u meču za trofej
09. 06. 2023. u 21:18
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)