HRVAT NIJE IZDRŽAO: Preminuo rukometaš koga su u Makedoniji "brutalno prebili"

Марко Паунић
Marko Paunić

08. 04. 2022. u 13:29

HRVATSKI rukometaš Denis Tot (27) preminuo je u Severnoj Makedoniji, nakon što je brutalno pretučen.

ХРВАТ НИЈЕ ИЗДРЖАО: Преминуо рукометаш кога су у Македонији брутално пребили

Foto: Printskrin

On je bio u komi, ali su povrede bile preteške i lekari nisu uspeli da se izbore za njegov život, te je podlegao povredama.

Prema nezvaničnim informacijama, on je brutalno pretučen u jednom noćnom klubu, odakle su kasnije izbrisani snimci sa nadzornih kamera.

Međutim, oglasila se i policija Severne Makedonije i demantovala je da je Tot dobio batine.

Podsetimo, Denis Tot je nastupao za skopski rukometni klub Butel, a u karijeri je igrao za Bjelovar, Poreč, Ademar Leon i Bruk.

BONUS VIDEO VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

KAD VAM RIBLJA KOST ZAPADNE U GRLO: Trikovi koji vas mogu spasiti