MINISTAR UDOVIČIĆ NAKON OTVARANJA HALE U UŽICU: Ovde se ne zaustavljamo (FOTO/VIDEO)
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić i ministar omladine i sporta Vanja Udovičić otvorili su novu sportsku dvoranu u Krčagovu, naselju u Užicu.
Foto: N. Paraušić
- Ministarstvo omladine i sporta nastavlja ulaganje u razvijanje sportske infrastrukture, ponosan sam što je i Krčagovo danas dobilo novu halu. Ovde se ne zaustavljamo, želimo da svaki sportista oseti snagu i rešenost države da omogući baš svima da se na svakodnevnom nivou bave sportom. Ulaganja su nikada veća, obaramo rekorde u sportskim rezultatima, ali nastavljamo da za aktuelne i buduće šampione stvaramo sve uslove da idemo dalje u nove pobede, da nas bude još više u sportu i da Srbiji donosimo još mnogo ponosa! - izjavio je ministar Udovičić nakon obilaska novoizgrađenog sportskog objekta.
Završetak izgradnje sportske dvorane za školski sport u Krčagovu realizovan je u okviru projekta IPA 2015 – „Izgradnja, rekonstrukcija, adaptacija i sanacija sportskih objekata“, a vrednost radova iznosila je oko 600 000 evra.
PIZA JE JESENAS ŠOKIRALA SAN SIRO: Rosoneri dolaze u Toskanu po osvetu i tri boda za ostanak u trci na skudeto
MILAN gostuje Pizi u 25. kolu Serije A. Domaćin je drugi otpozadi sa malim izgledima za opstanak, dok su "rosoneri" sve dalje od prvog mesta koje drži njihov gradski rival Inter.
13. 02. 2026. u 09:22
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)