BOKSERSKI SVET U NEVERICI: Kličko se vraća u ring i to protiv kakvog rivala
LEGENDARNI ukrajinski bokser Vladimir Kličko prirediće svojim navijačima senzacionalni povratak u ring!
Foto arhiva VN
Iako u 45. godini života Ukrajinac, koji je poslednji meč odradio 2017. godine, je dogovorio povratnički meč i to protiv čoveka koji ga je godinama proganjao - Šanona Brigsa.
Amerikanac, koji ima 49 godina, u izjavi za Skaj je istakao da je dobio ponudu za meč.
- Sudbina je takva kakva je. Danas sam prihvatio borbu protiv Vladimira Klička u njegovom povratničkom meču. Vi ste prvi koji ste ovo saznali. Ni moja žena ne zna za ovo, a trenutno je ispred kuće. Kunem vam se Bogom i majčinim grobom - rekao je Brigs.
Kličko je tokom karijere sakupio najduži period kao šampion jer je na vrhu bio čak 4.382 dana. Aktivno se takmičio od 1996. do 2017. godine.
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)